خطرات ناشی از مصرف آسپارتام:

به این مطلب امتیاز دهید.

– علائم فیزیکی
 
اثرات آسپارتام ها گسترده و روی بسیاری از سیستم های بدن و سازه ها تاثیر منفی  دارد و باعث کاهش سطح عملکرد و لذت بردن از زندگی می شود. 
علائم شنوایی
 – وزوزگوش علائم شایع مسمومیت با آسپارتام است. عدم تحمل به سر و صدا و از دست دادن قابل توجه شنوایی نیز می تواند رخ دهد. 
علائم چشم
 – آسپارتام می تواند سبب کاهش دید، به ویژه دید در شب، تاری و درد چشم شود. مردم همچنین کاهش قابل توجه اشک، مشکل گذاشتن لنز و حتی چشم برآمده خواهند داشت. 
علایم قفسه سینه
 – تنگی نفس، بالا، بالا و پایین رفتن ضربان قلب ها همه نشانه های مسمومیت با آسپارتام می باشد. 
علائم گوارشی
 – مردم اغلب ناراحتی معده، اسهال (احتمالا خونین)، درد شکم و تورم دردناک در هنگام استفاده از آسپارتام به عنوان شیرین کننده را تجربه می کنند. 
و آلرژی
 – کهیر و خارش شدید، تورم لب و یا دهان و بدتر شدن آسم می تواند به علت آسپارتام رخ می دهد.
۲ – علائم متابولیک و غدد درون ریز 
سوخت و ساز بدن و هورمون ها اساس تولید بدن ما برای و توانایی تنظیم بدن است. تولید انواع هورمون سبب تنظیم سلامت کلی ما می شود. 
کنترل و افزایش از عوارض جانبی استفاده از آسپارتام است. دیگر گزارشات ریزش مو، بی نظمی قاعدگی و سندرم پیش از قاعدگی شدید می باشد برخی ممکن است از دست دادن وزن را مشاهده و مشکلات را با قند خون پایین داشته باشند. 
۳ – علائم عصبی 
یک ماشین بسیار ظریف و به مقدار جزئی از سموم، بسیار حساس است. آسپارتام تأثیر منفی در دارد و می تواند سبب بروز یا تقلید بسیاری از فرآیندهای بیماری جدی شود. 
آسپارتام می تواند علت شروع مشکلات عصبی ( از دست دادن حافظه، گیجی، میگرن، سرگیجه و عدم تعادل، تشنج، شدت سخنان بریده بریده و سندرم خستگی مزمن ) باشد
۴ – روانپزشکی و علائم روان شناختی
 
مشکلات روانی جدی شناخته شده به علت آسپارتام شامل ( رفتارهای پرخاشگرانه و یا خودکشی، افسردگی شدید، نقص های مادرزادی و مشکلات شدید شناختی در نوزاد، اضطراب، بی خوابی، ترس و تحریک پذیری ) می باشد.
برای مشاهده ی آخرین پیشنهادات ویژه و تخفیف های فوق العاده به وب سایت جدید ما به آدرس زیر مراجعه کرده و در کلوپ مشتریان ثبت نام کنید
www.ideal-clinic.ir
فقط خانومها بخوانند … !!!
فقط خانومها بخوانند … !!!
تنگ کردن واژن با جدیدترین تکنولوژی آمریکا هم اکنون در کلینیک ایده آل
برای اطلاعات بیشتر و مشاهده فیلم روی لینک زیر کلیک کنید
تنگ کردن واژن با لیزر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا