سلامت خانوادهبیمه

اعلام شرایط شهرها برای اضافه شدن به برنامه سلامت خانواده

به این مطلب امتیاز دهید.

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن بارونی، در حاشیه همایش کشوری تجلیل از دستاوردها و تکریم فعالان نظام کشور در سالن همایش‌های رازی ایران، گفت: یکی از موضوعات مهم در اجرای برنامه سلامت خانواده و نظام ارجاع، ایجاد زیرساخت الکترونیک برنامه بوده است.

وی افزود: با ایجاد اطلاعات فرد به سطوح یک، دو و سه، قابل ارجاع مستقیم و معکوس خواهد بود.

بارونی با اشاره به اینکه این پرونده دو بخش ، بهداشت و را پوشش می‌دهد، اظهار کرد: شروع حرکت ایجاد این زیرساخت در وزارت بهداشت بسیار خوب بوده تاکنون و در سطح یک پرونده الکترونیک تقریباً تکمیل شده است.

رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت بیان داشت: مطابق کارهای بعدی و تست‌هایی که انجام شده به تدریج پرونده الکترونیک سلامت برای هر شهروند ساخته شده و فقط لازم است اطلاعات مربوط به هر شهروند در پرونده‌ها جایگذاری شود.

بارونی با بیان اینکه این کار نیاز به یک فراخوان دارد که انجام خواهد شد، گفت: تشکیل پرونده الکترونیک سلامت در روستاها هیچ مشکلی ندارد و بار عمده کار در ست.

وی ادامه داد: در ۹۳ شهر کشور تحت پوشش قرار گرفته اند و در حال تکمیل نیروی اداری از طریق طرح معاونت توسعه و ایجاد در این شهرها هستیم.

رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت افزود: برای اجرای که در انتظار مصوبات شورای عالی بیمه و قرارگاه سلامت خانواده است، باید حتماً شهرهایی که به برنامه اضافه خواهند شد واجد زیرساخت‌های لازم برای اجرای برنامه سلامت خانواده باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا